Svet-Stranek.cz
Dojde-li k boji, hleď zvítězit, ať to stojí cokoli! N. Bonaparte
The Guild of TΩkra

Uživatelské rady:Dojde-li k boji, hleď zvítězit, ať to stojí cokoli! N. Bonaparte

Uživatelské rady

Návod jak změnit jméno, heslo, ale i něco o síni slávy apodobně.

Jak změnit herní přezdívku a heslo?


Jistě po chvíli hraní každý pilot příjde na to, že ostatní mají velmi neobvyklé herní jména... Ale jak na to?? Za těmito zajímavými jmény stojí někdy i hodiny zkoušení a upravování nejrůznějších znaků a písmen abeced celého světa. Od řeckých písmen, přes azbuku a čínská znaky až po interpunkční znaménka. Každý kdo by chtěl mít vlastní originální jméno musí mít na paměti dvě věci:

1) Po změně jména ho ostatní nejspíše nepoznají.

2) Svým jménem by jste měli vzbuzovat respekt, ale ne nikoho urážet. (respekt se hodí na aukcích a urážky hlídá systém a banuje takové lidi)

No a jak tedy na to?Úvodní strana

1. Otevřeme si úvodní stranu. Uprostřed vidíme 4 tabulky
(novinky,info o hráči, síň slávy a provozní deník). V tabulce
info o hráči na posledním řádku nalezneme odkaz s názvem
"Změnit uživatelské údaje". Na něj klikneme.


2. Nyní jsme v nastavení našeho účtu.Změna jména a hesla
Zde můžeme změnit jméno i heslo.


PAMATUJ, že změnou přezdívky změníš i
přístupové jméno, které zadáváš při
přihlašování, proto měj svvé nové jméno
někde uloženo!

Ale kde přijít na to jméno!?!Symboly
K tomu nám poslouží obyčejný WORD. V něm si najdeme položku vložit, ta nám zobrazí tabulku se základními znaky, jež můžete použít. Najdeme zde řeckou abecedu, hebrejské znaky, čínské znaky i obrázkové motivy.
Hodnosti aneb jak získám frčky?

Hodnosti na základě Ranking bodů


Začátečnická ochrana na mapě X-1

Když uvidíte červený bod a žlutý rámeček okolo něj na minimapě, NESTŘÍLEJTE DO NĚJ. Je to nepřátelská loď velmi silná. A Vy na mepě X-1 jste pod protekcí a tato loď na Vás nesmí zaútočit dokud do ní nestřelíte Vy. Mezitím můžete dělat vše jako obvykle, střílet Streunery, sbírat boxíky, a dokud na něj nezaútočíte nic Vám nemůže udělat.

Oprava zdarma!

Schovávejte si Extra Energii Galktických bran na dobu kdy budete mít zničenou loď. Až bude Vaše loď zničená máte šanci že materializátor Vám dá Kupó na bezplatnou opravu nebo tzv. : Body života navíc. V takovém případě místo BŽ navíc Vám opraví loď a nemusíte platit 500 uridia za opravu.

Oprava lodě za kredity??

Ano i to lze, bohužel jen pro lodě které se v hangáru prodávají za kredity, ale chcete-li šetřit uridium na vybavení které Vám nezničí (štíty, lasery, extra apod) je výhodné létat s lodí Nostromo její rychlost Vám umožní alespoň šanci uleťet případné hrozbě. A když už Vás zničí oprava je za 100 k kreditů což je v dnešní době skylabu pakatel. V případě že již máte dostatek elitních pohonů a letounů které chcete ochránit řed poškozováním, pak doporučuji loď Big Boy je sice mnohem pomalejší než Nostromo, ale má dvojnásobně životů.
http://www.ulozto.cz/10567878/cestina-ace http://www.ulozto.cz/10567879/literarni-druhy-a-fo mry-pdf http://www.ulozto.cz/10567880/literarni-funkcni-st yly-doc

Staty NPC a odměny z nich

Streuner, Lordakia, SaimonMordon, Devolarium, Sibelon

Sibelonit, Lordakium, KristallinKristallon, Streuner, Cubikon, Protegit